DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz kanał YouTube

przejdź do YouTube

Usługi

Wywiad gospodarczy

ZAKRES USŁUG

 • Ustalanie majątków dłużników dla roszczeń sądowych.
 • Weryfikacja tożsamości i wiarygodności oraz działań partnerów. biznesowych, potencjalnych kontrahentów oraz konkurencji.
 • Sprawdzenie sytuacji finansowej oraz prawnej firmy.
 • Ustalenie możliwości płatniczych oraz miejsca pobytu dłużników.
 • Weryfikacja powiązań osobowych danych osób.
 • Badanie wiarygodności osób i przedsiębiorstw.
 • Rozpoznanie i dokumentacja nieprawidłowych działań na rzecz przedsiębiorstwa (wewnętrznych i zewnętrznych).
 • Zabezpieczenia przed podsłuchem/wykrywanie podsłuchu.
 • Ujawnienie źródeł „przecieku” informacji w przedsiębiorstwie.
 • Weryfikacja nieprawidłowych działań konkurencji.
 • Ochrona własności towarowej, tajemnicy handlowej.
 • Weryfikacja pracowników firmy.
 • Weryfikacja dokumentacji występującej w obrocie prawnym, badanie jej autentyczności.

Współczesne przedsiębiorstwa działają w sieci gospodarczej, która niekiedy jest rozbudowana na wieloszczeblowe konstrukcje. By mieć pewność, że kontrahent jest podmiotem zaufanym i na pewno wywiąże się ze wszystkich podjętych zobowiązań, warto ustalić jego wiarygodność. Ku temu służy wywiad gospodarczy, realizowany przez nasze Biuro Licencjonowanych Detektywów nie tylko w Krakowie, ale również innych zakątków Polski, czy nawet poza granicami. Jesteśmy gotowi pomóc w zakresie weryfikacji tożsamości podmiotów, a także kontroli na płaszczyźnie finansów danego przedsiębiorstwa. Jednocześnie nasze biuro wykonuje ustalenia miejsca pobytu dłużnika, a także, w razie konieczności, ustalenia majątkowe.


Wywiad gospodarczy

 

Jednym z największych atutów naszej działalności, dzięki któremu zbudowaliśmy szczególnie silne
zaufanie do naszej firmy, jest fakt, że nie stanowi dla nas żadnego problemu kontakt i realizowanie
usług z klientami spoza Krakowa, nawet z tak dalekich miejscowości, jak Warszawa. Mieszkańcom stolicy szczególnie polecamy nasz wywiad gospodarczy, który wykonujemy z najwyższą starannością i w bardzo konkurencyjnych cenach.

Warto również dodać, że wywiad gospodarczy obejmuje nie tylko obecnych partnerów biznesowych, ale również potencjalnych kontrahentów oraz branżowych konkurentów. Względem takich klientów przeprowadzane jest rozpoznanie wszelkich nieprawidłowości w dokumentacjach. Warszawa jest miastem, w którym zarejestrowana jest największa liczba firm w kraju, dlatego tak istotne jest zachowanie wszelkiej ostrożności. Jednocześnie bierzemy na siebie wszelkie usługi zabezpieczające, jak monitoring czy zabezpieczenia przed podsłuchem.

Firma Ro-Man z Krakowa specjalizuje się również w wykrywaniu podsłuchów w pomieszczeniach oraz telefonach. Usługi w zakresie zabezpieczeń ukierunkowane są również na firmowe sieci informatyczne. Polityka bezpieczeństwa jest szczególnie istotną płaszczyzną działalności, dlatego na jej fachowość należy szczególnie zwrócić uwagę. Jednocześnie tym, co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy, które owocuje rzetelną współpracą.