DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów, czy też przeprowadzeniem wszelkich działań detektywistycznych. Jesteśmy w stanie również pomóc w zebraniu wszelkich dowodów, które zostaną wykorzystane na drodze postępowania sądowego w sprawach cywilnych.

zobacz więcej

PROWADZIMY RÓWNIEŻ SKLEP DETEKTYWISTYCZNY przejdź do sklepu

Usługi

Nauka wykrywania podsłuchu

ZAKRES USŁUG

  • kurs teoretyczny i praktyczny
  • poziom kursu od podstawowego do profesjonalnego
  • zapoznanie się z wybranymi urządzeniami podsłuchowymi
  • nauka zapobiegania inwigilacji
Odzyskiwanie danych


Oferta adresowana jest głównie do osób i organizacji zajmujących się zawodowo wykrywaniem systemów i urządzeń technicznych służących do inwigilacji. W zakresie podstawowym możliwe jest szkolenie osób chcących wykorzystać zdobytą wiedzę dla własnych potrzeb i ochrony przed inwigilacją.
W praktycznej części uczestnicy szkolenia zapoznają się z wybranymi urządzeniami podsłuchowymi, zasadami ich funkcjonowania, sposobem kamuflażu oraz metodami ich wykrywania przy pomocy specjalistycznych urządzeń.
Szkolenia są organizowane na terenie Krakowa. W przypadku większych grup możliwe jest zorganizowanie szkolenia w innym mieście.
Czas trwania szkolenia uzależniony jest od jego poziomu. Kurs podstawowy to kilka godzin teorii wraz z zajęciami praktycznymi – ilość godzin zależna od frekwencji. Kursy na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym organizowane są w grupach kilkuosobowych. Kursy na poziomie zaawansowanym i profesjonalnym to kursy indywidualne.
Szczegóły dotyczące planu szkolenia oraz cen do uzyskania pod numerem telefonu: 604222888.