DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz kanał YouTube

przejdź do YouTube

Usługi

Nauka wykrywania podsłuchu

ZAKRES USŁUG

  • Kurs teoretyczny i praktyczny.
  • Poziomy kursu od podstawowego do profesjonalnego
  • Zapoznanie się z wybranymi urządzeniami podsłuchowymi.
  • Nauka zapobiegania inwigilacji.
Odzyskiwanie danych


Oferta adresowana jest głównie do osób i organizacji zajmujących się zawodowo wykrywaniem systemów i urządzeń technicznych służących do inwigilacji. W zakresie podstawowym możliwe jest szkolenie osób chcących wykorzystać zdobytą wiedzę dla własnych potrzeb i ochrony przed inwigilacją.
W praktycznej części uczestnicy szkolenia zapoznają się z wybranymi urządzeniami podsłuchowymi, zasadami ich funkcjonowania, sposobem kamuflażu oraz metodami ich wykrywania przy pomocy specjalistycznych urządzeń.
Szkolenia są organizowane na terenie Krakowa. W przypadku większych grup możliwe jest zorganizowanie szkolenia w innym mieście.
Czas trwania szkolenia uzależniony jest od jego poziomu. Kurs podstawowy to kilka godzin teorii wraz z zajęciami praktycznymi – ilość godzin zależna od frekwencji. Kursy na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym organizowane są w grupach kilkuosobowych. Kursy na poziomie zaawansowanym i profesjonalnym to kursy indywidualne.
Szczegóły dotyczące planu szkolenia oraz cen do uzyskania pod numerem telefonu: 604222888.
Darmowy kurs można obejrzeć na naszym kanale YouTube: "Leszek Suchecki na podsłuchu".