O zwyczajach niewiernych partnerów…

Jakie zachowanie może sygnalizować, że partner/ka ma romans? Czy w ogóle da się wychwycić symptomy zdrady? Oczywiście zależy to w dużej mierze od tego czy nasz partner wykazuje się większym czy mniejszym sprytem i dlatego prawda może wyjść na jaw po paru tygodniach, miesiącach a nawet latach. Czy może nie wyjść wcale? Może. Ale dzieje się tak w bardzo niewielu przypadkach. W większości prędzej czy później podwójne życie wychodzi na jaw.

Wykrywanie zdrad to jedne z częstszych spraw z jakimi zmaga się prywatny detektyw. W ciągu roku jest ich nawet kilkaset. Kto częściej zdradza? W naszym biurze detektywistycznym proporcje rozkładają się następująco: 60% – to kobiety przychodzące w sprawie śledzenia swoich partnerów, natomiast 40%- to mężczyźni przychodzący z tym samym problemem. Według naszych danych romans bardzo często zaczyna się w pracy, potencjalny kochanek może być współpracownikiem, klientem, osobą przebywającą często w miejscu pracy. Bardzo rzadko zdarza się, że klient podejrzewający partnera o zdradę wychodzi z pozytywnym dla siebie wynikiem śledztwa. Najczęściej przypuszczenia o zdradzie potwierdzają się, a detektyw przedstawia na to niezbite dowody w postaci zdjęć, nagrań audio lub video oraz całego raportu o tym gdzie i kiedy doszło do zdrady.  Czasami takie kroki warto podjąć gdy np. mamy wątpliwości przed ślubem. Chociaż mogą się tu pojawić rozterki moralne czy takie kroki są etyczne i czy powinniśmy stosować takie kroki wobec partnera mimo pewnych niepokojących sygnałów, przypominamy o pewnym mądrym powiedzeniu, które mówi, że: „najlepszą formą zaufania jest kontrola”.

Gdzie można przyłapać niewiernego delikwenta? Może to być zaskoczeniem dla zdradzanych a w przypadku zdradzających wielką nieostrożnością, ale do spotkań dochodzi często w mieszkaniach podczas nieobecności jednego z partnerów. Rzadziej w hotelach, choć to też popularne miejsce. Samochód to najczęściej miejsce pojedynczych „skoków w bok”.

Jakie są objawy zdrady… No cóż – nie ma reguły, chociaż są pewne zachowania, które powinny nas zaniepokoić, 3 podstawowe to:

  • Przesadne pilnowanie swojego telefonu komórkowego, noszenie go przez partnera nawet do łazienki, a w razie przyłapania na rozmowie szybkie jej zakończenie,
  • Zmiana stylu bycia np. ubioru (chociaż nie zawsze musi to oznaczać zdradę),
  • Oziębłość w łóżku, częste wyjścia bez wyjaśnienia lub podejrzanym alibi (chociaż z tym też trzeba uważać, bo nie zawsze musi to oznaczać zdradę a np. problemy natury zdrowotnej)

„najlepszą formą zaufania jest kontrola”

Kontakt z nami:

Biuro Detektywistyczne:
RO-MAN Sp. Z O.O.
ul. Moniuszki 19,
31-523 Kraków
NIP: 676-005-66-99

Telefony, adres e-mail:
tel.fax.: +48 12 412 0447
tel.kom.: + 48 603 125 975
tel.kom.: + 48 604 222 888
e-mail: superd@ro-man.pl

Przyjedź do nas:

RO-MAN Sp. Z O.O.