DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz sklep detektywistyczny i kanał YouTube

Specjalistyczny sprzęt i kompetentna obsługa przejdź do sklepu

Newsy

Zbieranie materiałów dowodowych w sprawach cywilnych

Dlaczego warto mieć asa w rękawie. Działalność biura detektywistycznego w dużej mierze stanowią zlecenia związane ze zbieraniem materiałów dowodowych do spraw sądowych, wynikających z powództwa cywilnego. Najczęściej są to sprawy majątkowe, rozwodowe, o alimenty lub spadek. Dużą część pracy detektywa stanową też działania śledcze, obserwacja oraz poszukiwania. Często obserwacja dotyczy osób, co do których partnerzy mają wątpliwości co do ich wierności i uczciwości. Prowadzimy także sprawy związane z nieprawidłowościami w pracy zarówno na zlecenie pracodawcy jak i pracownika. Działania detektywistyczne prowadzimy też w odniesieniu do nieuczciwej konkurencji lub kontrahentów.

Materiał dowodowy – twoja polisa na przyszłość…

Jeżeli podejrzenia o zdradę potwierdzą się, to należy ją udokumentować tak, aby dowody były mocne, czytelne i jednoznaczne. Nawet jeżeli zdecydujesz się na wybaczenie niewierności partnera, to materiały na temat zdrady zawsze powinny mieć rygor dowodów procesowych.
Dlaczego warto posiadać dowody? Zdarza się, że partner (chcąc zakończyć związek) po cichu zbiera dowody na niekorzyść żony, aby cała wina za nieudane małżeństwo spadła na nią. Mając kogoś na boku wnosi o rozwód z winy żony – równocześnie (dla swoich korzyści)  przed sądem przedstawia ją jako osobę niestabilną, niezrównoważoną pomimo, że sam ma już od dawna kochankę. W takich okolicznościach często dochodzi do absurdalnych rozwodów – z winy żony, która nie potrafi dowieść „dawnej” zdrady męża ani jego oszustw. Ma jeszcze nadzieję na powrót męża i odbudowanie związku nie zdając sobie sprawy, że nie mając nic na swoją obronę wpada w coraz większe kłopoty. Zwlekanie działa na jej niekorzyść. Sprawy rozwodowe poruszają dodatkowo kwestię pieniędzy, dzieci, w grę wchodzą duże emocje. Warto więc przebrnąć przez to szybko i mieć asa w rękawie (w formie mocnych materiałów dowodowych), który zagra na naszą korzyść, gdy przyjdzie na to odpowiednia pora. Rozwód z orzeczeniem o winie ma przełożenie na orzeczenie w sprawie podziału majątku, tym sposobem już wielu mężów obdarło żony ze wspólnego dorobku. Umiejętność wybaczenia co innego oznacza w teorii, a co innego w praktyce. Kobiety zaczynają pojmować to zazwyczaj dopiero kilka lat po zdradzie. Partnerka w przypływie emocji jest w stanie wybaczyć zdradę myśląc, że się ułoży… patrząc na dobro dzieci, wspominając wspólne dobre chwile – jednak za jakiś czas może okazać się, że nie będziesz już umiała żyć z mężem. To nie zależy od nikogo. Za to jest spore prawdopodobieństwo, że zdradzony partner nie będzie mógł już funkcjonować w związku i cały czas będzie towarzyszyć mu uczucie niepewności co do uczciwości partnera. „Zdradził raz – zrobi to i drugi”.

Jeżeli jednak masz dowody zdrady, to nawet po kilku latach od udokumentowania zdrady partner nie będzie mógł bezkarnie opowiadać w sądzie kłamstw, bo zdobyte dowody, które do tej pory leżały gdzieś bezpiecznie schowane wyraźnie zasygnalizują, które z was ma większy wkład w rozpad tego małżeństwa.

Bez względu na obecną decyzję (która może okazać się decyzją chwili) czy wahanie, na co się zdecydować – BĄDŹ PRZEZORNA. Dopuść najgorszy scenariusz. Nawet jeżeli teraz nic na to nie wskazuje, za chwilę może się on okazać rzeczywistością.

Dlatego musisz udokumentować:

– zatajenie przez partnera przed Tobą istotnych faktów;
– istotę tych tajemnic;
– skutki jakie niesie za sobą zatajenie tychże faktów.

Dowody nie muszą być nigdy użyte – niech sobie będą, leżą gdzieś bezpiecznie schowane. Schowaj je dobrze i obserwuj zachowanie partnera. Niewykluczone, żeby uśpić czujność twoją oraz otoczenia partner okaże skruchę, będzie prosił o drugą szansę jednak – nadal będzie prowadził podwójne życie (nawet jeśli na jakiś czas je zawiesi). Kobiety często wierzą w poprawę męża, który po zdradzie swoim zachowaniem sprawia wrażenie „męża idealnego”. Trzeba być jednak ostrożnym.

Należy pamiętać – dowody zdrady są twoją polisą ubezpieczeniową! W każdych okolicznościach pomogą ci przeprowadzić skuteczną ofensywę oraz obronę przed oskarżeniami ze strony partnera.