DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz sklep detektywistyczny i kanał YouTube

Specjalistyczny sprzęt i kompetentna obsługa przejdź do sklepu

Newsy

Założyć podsłuch – to takie proste…

Żeby ktoś mógł nam założyć podsłuch, nie potrzebuje specjalistycznej wiedzy i bardzo drogich urządzeń. Wystarczy, że nabędzie jedno z urządzeń dostępnych w Internecie i posłuży się nim zgodnie z instrukcją. W zasadzie zdecydowaną większość prezentowanych w Internecie urządzeń podsłuchowych można wykryć. Jednak wykrycie podsłuchu o zaawansowanej, nie dostępnej dla każdego technologii nie jest już takie oczywiste. Zrozumiałym jest to, że wygląd oraz parametry techniczne specjalistycznego i profesjonalnego sprzętu szpiegowskiego nie są publikowane na żadnej stronie internetowej. Również parametry i dane techniczne specjalistycznej aparatury pomiarowej służącej do wykrywania profesjonalnego podsłuchu trudno jest znaleźć w publikacjach internetowych. To co profesjonalne raczej jest ukrywane.

Nadajniki są łatwe do wykrycia, ale pod warunkiem, że ktoś się spodziewa, że może być podsłuchiwany.

Podsłuchy przybierają coraz trudniejsze do odnalezienia formy, kształty i rozmiary. Podsłuch ukryty w myszce od komputera, okularach, listwie zasilającej czy meblach już nikogo nie dziwi. Mogą być zainstalowane w sprzętach codziennego użytku, telefonach, pomieszczeniach, samochodach. Obecnie podsłuchy mają też funkcje lokalizatorów i mogą śledzić każdy nasz ruch.