DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz sklep detektywistyczny i kanał YouTube

Specjalistyczny sprzęt i kompetentna obsługa przejdź do sklepu

Newsy

Czym kierować się przy wyborze firmy/osoby wykrywającej podsłuch?

Po pierwsze:

Odpowiedni sprzęt do wykrywania i profesjonalizm, stosownie do wymaganego zakresu badania.

Sprzęt, który posłuży do skutecznego wykrycia więcej niż jednego czy dwóch rodzajów podsłuchu nie może być uniwersalnym, pojedynczym urządzeniem. Zwykle to pokaźna grupa różnego typu aparatów mających różnorakie przeznaczenie. 

Po drugie:

Czas badania antypodsłuchowego:

Wszystko zależy od wielkości i stopnia skomplikowania przeszukiwanych pomieszczeń. Trzeba jednak liczyć się z poświęceniem od kilku do kilkunastu godzin, a w przypadku większych obiektów, nawet kilku dni pracy konsultanta.

Po trzecie: 

Specjalityczna wiedza prezentowana przez konsultatna.

Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie zwłaszcza w miejscach, gdzie spędza sporą ilość czasu. Dlatego decydując się na zamówienie takiej usługi, wybierajmy doświadczonych ekspertów, a nie pseudo profesjonalistów. Urządzenia podsłuchowe to nie tylko nadajniki emitujące fale radiowe. Tp także urządzenia, których nie da sie wykryć skanerami, bo nie emitują fal radiowych. Prawdziwy profesjonalista jest zwykle wyposażony w sprzęt składajacy się z wielu elementów, dzięki którym może znaleźć nie tylko różne urządzenia, ale również wykryć różnorodne techniki podsłuchu.