DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz sklep detektywistyczny i kanał YouTube

Specjalistyczny sprzęt i kompetentna obsługa przejdź do sklepu

Newsy

Usługi dla biznesu

Nowoczesna firma detektywistyczna musi być otwarta na potrzeby klientów biznesowych, którym mogą przytrafiać się problemy przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Nasze usługi wychodzą naprzeciw wielu sytuacjom, które są powszechne w świecie biznesu.

Jesteśmy wstanie zająć się wywiadem przedkontraktowym lub  ujawnić ukryty majątek, który osoba/firma zataja, aby wymigać się od spłaty należności. Jest to usługa, świetnie uzupełniająca czynności przeprowadzane przez służby państwowe.

Sprawdzimy pomieszczenia biurowe, samochody, telefony i inne urządzenia pod kątem podsłuchu.Sprawdzimy czy niepożądane osoby nie dobrały się do cennych źródeł informacji w twojej firmie. Zabezpieczymy również pomieszczenia/biuro podczas ważnych narad przed możliwością podsłuchu ze strony osób trzecich. Posiadamy ku temu jeden z najlepszych sprzętów sprowadzanych z Izraela oraz długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. (Uwaga: przestrzegamy przed pseudo-specjalistami posługującymi się sprzętem zakupionym za kilkaset złotych np. na aukcjach internetowych. Nie gwarantuje to Twojego bezpieczeństwa a jedynie naraża na straty finansowe)

Weryfikujemy potencjalnych kontrahentów, klientów, aby nie stali się ofiarą oszustwa lub wyłudzenia. Jest to bardzo rozsądne działanie, które pozwoli uniknąć wielu szkód, jak i zdemaskować przestępcę. Taka weryfikacja jest dobrym posunięciem przed rozpoczęciem jakichkolwiek wspólnych działań. Przeprowadzimy wywiad gospodarczy, który ustali autentyczne możliwości Twoich kontrahentów. Sprawdzimy dotychczasowe działania biznesowe podmiotu, który zgłasza chęć współpracy. Zweryfikujemy, czy prezentowana oferta i potencjał rynkowy jest zgodny z tym, co zostało Ci przedstawione. Ponadto sprawdzamy potencjalnych pracowników, których chciałbyś zatrudnić, a ich przeszłość może mieć wpływ na Twój biznes. Rzetelnie zweryfikujemy osobę, która stara się o miejsce pracy i sprawdzimy jej przydatność. Również prowadzimy audyty, które mają na celu potwierdzenie kompetencji pracowników, jak i sprawdzeniem legalności posiadanych dokumentów oraz certyfikatów. Dzięki temu będziesz wiedział, czy masz faktycznie do czynienia z wykwalifikowanym fachowcem. Nasi eksperci, przeanalizują efektywność pracownika, sprawdzając czy jego nieprawidłowe podejście do wykonywanych zadań nie naraża Cię na szkody.

Zlecenie weryfikacji jest trafną inwestycją, która się zwraca. Zabezpiecza przed stratami, czy marnowaniem czasu na dochodzenie odszkodowania w procesie sądowym. Dlatego zapobieganie będzie zawsze bardziej opłacalne, niż ewentualna walka ze szkodami.

Zajmujemy się wykrywaniem źródeł wysokich strat, jakie powstały w firmie. Śledztwo da odpowiedzi na pojawiające się straty, wskaże osoby odpowiedzialne za ich powstawanie. Tworzymy procedury postępowania i zabezpieczania majątku ruchomego oraz tajemnic, od których zależy prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Badamy dokumenty, które biorą udział w obrocie prawno-gospodarczym. Sprawdzamy ich autentyczność i zgodność z obowiązującym prawem. Weryfikujemy, czy dokumenty, które są wystawiane wewnątrz firmy, są redagowane w sposób prawidłowy i czy ich obieg nie zakłóca prawidłowego funkcjonowania pracy w placówce.

Sprawdzamy jakość pracy ochroniarzy czy skuteczności stosowanych zabezpieczeń. Badamy prawdopodobieństwo pojawienia się podsłuchu, zabezpieczamy teren przed wyciekiem danych z przedsiębiorstwa. Tworzymy ochronę własności towarowej czy tajemnicy handlowej. Zbadamy działania konkurencji, czy nie dopuszcza się do bezprawnych posunięć w celu zaszkodzenia innym firmom.

Przeprowadzony audyt informatyczny da Ci pełen pogląd na poziom zabezpieczeń, jaki jest zainstalowany w firmie oraz będziesz wiedział, jaka jest jego autentyczna skuteczność. Oferujemy usługi związane z ochroną osób i mienia. Zabezpieczymy to, co jest cenne dla naszego klienta, jak i podniesiemy poziom bezpieczeństwa, zostawiając wszystko pod opieką doświadczonego ochroniarza.

Działamy w sposób elastyczny, dyskretny i dostosowujemy się do potrzeb zleceniodawcy. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w pracy detektywistycznej, które może pomóc Ci rozwiązać wiele problemów.