DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz sklep detektywistyczny i kanał YouTube

Specjalistyczny sprzęt i kompetentna obsługa przejdź do sklepu

Newsy

O zwyczajach niewiernych partnerów

Jakie zachowanie może sygnalizować, że partner/ka ma romans? Czy w ogóle da się wychwycić symptomy zdrady? Oczywiście zależy to w dużej mierze od tego czy nasz partner wykazuje się większym czy mniejszym sprytem i dlatego prawda może wyjść na jaw po paru tygodniach, miesiącach a nawet latach. Czy może nie wyjść wcale? Może. Ale dzieje się tak w bardzo niewielu przypadkach. W większości prędzej czy później podwójne życie wychodzi na jaw.

Wykrywanie zdrad to jedne z częstszych spraw z jakimi zmaga się prywatny detektyw. W ciągu roku jest ich nawet kilkaset. Kto częściej zdradza? W naszym biurze detektywistycznym proporcje rozkładają się następująco: 60% – to kobiety przychodzące w sprawie śledzenia swoich partnerów, natomiast 40%- to mężczyźni przychodzący z tym samym problemem. Według naszych danych romans bardzo często zaczyna się w pracy, potencjalny kochanek może być współpracownikiem, klientem, osobą przebywającą często w miejscu pracy. Bardzo rzadko zdarza się, że klient podejrzewający partnera o zdradę wychodzi z pozytywnym dla siebie wynikiem śledztwa. Najczęściej przypuszczenia o zdradzie potwierdzają się, a detektyw przedstawia na to niezbite dowody w postaci zdjęć, nagrań audio lub video oraz całego raportu o tym gdzie i kiedy doszło do zdrady.  Czasami takie kroki warto podjąć gdy np. mamy wątpliwości przed ślubem. Chociaż mogą się tu pojawić rozterki moralne czy takie kroki są etyczne i czy powinniśmy stosować takie kroki wobec partnera mimo pewnych niepokojących sygnałów, przypominamy o pewnym mądrym powiedzeniu, które mówi, że: „najlepszą formą zaufania jest kontrola”.

Gdzie można przyłapać niewiernego delikwenta? Może to być zaskoczeniem dla zdradzanych a w przypadku zdradzających wielką nieostrożnością, ale do spotkań dochodzi często w mieszkaniach podczas nieobecności jednego z partnerów. Rzadziej w hotelach, choć to też popularne miejsce. Samochód to najczęściej miejsce pojedynczych „skoków w bok”.

Jakie są objawy zdrady… No cóż – nie ma reguły, chociaż są pewne zachowania, które powinny nas zaniepokoić, 3 podstawowe to:

  • Przesadne pilnowanie swojego telefonu komórkowego, noszenie go przez partnera nawet do łazienki, a w razie przyłapania na rozmowie szybkie jej zakończenie,
  • Zmiana stylu bycia np. ubioru (chociaż nie zawsze musi to oznaczać zdradę),
  • Oziębłość w łóżku, częste wyjścia bez wyjaśnienia lub podejrzanym alibi (chociaż z tym też trzeba uważać, bo nie zawsze musi to oznaczać zdradę a np. problemy natury zdrowotnej)

„najlepszą formą zaufania jest kontrola”