DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz sklep detektywistyczny i kanał YouTube

Specjalistyczny sprzęt i kompetentna obsługa przejdź do sklepu

Newsy

Nasz nowy cykl filmów na YOUTUBE

Nasz nowy cykl filmów o wykrywaniu podsłuchów już dostępny na kanale YOUTUBE "Leszek Suchecki na podsłuchu". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia pierwszego odcinka o wykrywaniu urządzeń podsłuchowych dostępnego pod adresem: https://youtu.be/-JtcOu3PiMY

Tytuł odcinka: "Wykrywanie prostych podsłuchów nadajnikowych". Film adresowany jest do każdego, kto w poczuciu jakiegoś zagrożenia zechce sam spróbować sprawdzić, czy jest inwigilowany i przy pomocy jakich urządzeń. Pokazy działania nadajników podsłuchowych, demonstracje technik wykrywania niedrogimi przyrządami - to tylko fragmenty ciekawego materiału.

Cykl filmów jest odpowiedzią na liczne zapytania dotyczące technik wykrywania podsłuchów. Czoraz bardziej powszechne stosowanie inwigilacji powoduje, że zapotrzebowanie na takie usługi rośnie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom staramy się wskazać sposoby działania dla każdego, kto zechce spróbować swoich sił w obronieniu się samemu, przynajmniej w podstawowym zakresie walki z bezprawną inwigilacją. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka.

Odc. 1. Wykrywanie prostych podsłuchów nadajnikowych. Pokaz metod ich wykrywania.