DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz sklep detektywistyczny i kanał YouTube

Specjalistyczny sprzęt i kompetentna obsługa przejdź do sklepu

Newsy

Lokalizatory GPS. Jedne z najczęściej spotykanych form inwigilacji

Lokalizator GPS – małe urządzenie, które precyzyjnie wskaże lokalizację oraz trasę przemieszczającego się samochodu lub osoby. Firmy stosują lokalizatory do odtwarzanie przebiegu trasy a tym samym rzetelności pracy swoich pracowników lub w celu ochrony auta na wypadek kradzieży. Natomiast partnerzy niejednokrotnie umieszczają GPS w samochodzie by zweryfikować uczciwość swojego partnera / partnerki.

System nawigacji satelitarnej GPS – nieograniczone możliwości w lokalizowaniu pojazdów i osób.

Jeżeli podejrzewasz, że ktoś bezprawnie ukrył GPS w twoim pojeździe lub w przedmiocie codziennego użytku, skontaktuj się z nami, my wykryjemy lokalizator GPS i podsłuch lub sprzedamy właściwe urządzenie do samodzielnych poszukiwań.

Lokalizator GPS – małe urządzenie, które precyzyjnie wskaże lokalizację oraz trasę przemieszczającego się samochodu lub osoby. Lokalizowanie pojazdów i ludzi jest coraz bardziej powszechne. Firmy stosują lokalizatory do odtwarzanie przebiegu trasy a tym samym rzetelności pracy swoich pracowników. Natomiast partnerzy niejednokrotnie umieszczają GPS w samochodzie by zweryfikować uczciwość swojej drugiej połówki. Lokalizatory GSP mają jednak o wiele więcej innych zastosowań w życiu codziennym.

Lokalizator GPS w samochodzie trudno jest znaleźć. Urządzenie takie wielkości kostki do gry namierzyć można za pomocą specjalistycznego sprzętu. W naszym sklepie detektywistycznym można kupić przyrząd do namierzenia sygnału i precyzyjnego zlokalizowania GPS w samochodzie. 

Nowość!

Wykrywamy obecność lokalizatorów notiOne w samochodach i przedmiotach codziennego użytku!