DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz sklep detektywistyczny i kanał YouTube

Specjalistyczny sprzęt i kompetentna obsługa przejdź do sklepu

Newsy

Letni „sezon na zdrady”- dlaczego to robimy, z kim i gdzie?

Za oknem temperatury na plusie, przyszła wiosna, lato już tuż, tuż; jednym słowem -„sezon” romansów i zdrad uważam za otwarty. Nie jest niczym nowym, że letnie wyjazdy służą nawiązywaniu nowych znajomości. Piękna sceneria, słońce oraz poczucie beztroski i wolności zachęcają do dania sobie przyzwolenia na „odrobinę szaleństwa”. Kto najczęściej używa sobie podczas tych upalnych dni? Niestety letnie przygody miłosne to nie tylko domena singli. W wielu przypadkach emocją dają się ponieść osoby, które znajdują się w stałych związkach. To one właśnie znudzone codzienną rutyną, znużone codziennymi obowiązkami ulegają pokusą. Pytanie co dalej? Czy taki wakacyjny epizod pozostanie jednorazowym „skokiem w bok”, czy przerodzi się w coś poważniejszego. W obu przypadkach druga osoba ma prawo wiedzieć, że w życiu partnera pojawił się ktoś jeszcze. Nierzadko zdarza się też, że wakacyjny kochanek/ka liczy na dłuższą relację, nie zdając sobie sprawy, że nowo poznana osoba jest już w związku. Sprawa komplikuje się też, jeżeli po pewnym czasie okazuje się, że po wakacyjnym romansie zostało coś jeszcze oprócz wspomnień, a wraz ze zniknięciem lata z naszego życia zniknęła też nasza wakacyjna miłość.

Wakacyjne podróże sprzyjają nawiązywaniu romansów także wśród osób, które nigdzie nie wyjeżdżają. Dlaczego? Są sytuacje losowe, w których partner wyjeżdża na wakacyjny wypoczynek w pojedynkę. Co w tym czasie robi druga połówka? Imprezy do rana suto zakrapiane alkoholem, nowe towarzystwo, późne powroty… W takich chwilach powrót do domu po urlopie może okazać się niemiłym zaskoczeniem. Nie dość, że musimy wrócić do codziennych obowiązków, to niejednokrotnie okazuje się, że nasze miejsce zajął ktoś inny.

Gorący okres pracy detektywów rozpoczyna się już w drugiej połowie wakacji.  Właśnie wtedy zdradzani spostrzegają nietypowe zachowania u swoich partnerów. Zdradom w tym okresie sprzyja nie tylko więcej czasu spędzanego bez drugiej połówki, ale i warunki pogodowe. Latem mamy więcej energii, częściej przebywamy poza domem i chętniej nawiązujemy nowe znajomości. Kobiety, jak i mężczyźni starają się w okresie wakacyjnym zadbać o swoje ciała, aby pokazać się w jak najlepszej formie na plażach czy w klubach. Mamy więcej energii i coraz mniej ubrań. Dlatego już od wiosny siłownie oblegają tłumy a najczęściej wpisywanymi frazami w Google są  „diety” i metody na skuteczne i szybkie odchudzanie.

Niestety efekty tych przemian najczęściej dostrzega i docenia „ktoś trzeci”!