DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz sklep detektywistyczny i kanał YouTube

Specjalistyczny sprzęt i kompetentna obsługa przejdź do sklepu

Newsy

Jak skutecznie wykryć podsłuch w telefonie

W ostatnim czasie mamy do czynienie z „plagą podsłuchów”. Ludzie zakładają je ponieważ np.; potrzebują materiały dowodowe do spraw rozwodowych, chcą uzyskać materiały pogrążające daną  osobę, firmy szukają informacji o planach konkurencji, z chęci uzyskania korzyści majątkowych lub po prostu z czystej ciekawości.

Założenie podsłuchu w telefonie jest łatwiejsze niż nigdy przedtem. Jednak wykrywanie podsłuchu czy tak zwanego „szpiega” w telefonie komórkowym to sprawa dużo bardziej skomplikowana i w większości przypadków niemożliwa do zrobienia przez osobę, która nie posiada odpowiedniej wiedzy i sprzętu. Do zbadania telefonu potrzebna jest wiedza na temat działania programów i aplikacji podsłuchujących oraz bardzo drogie oprogramowanie. Oczywiści w Internecie możemy znaleźć tysiące sposobów i darmowych programów mających w cudowny sposób sprawdzić telefon pod kątem podsłuchu – jednak należy podkreślić, że dają one tylko fałszywe poczucie bezpieczeństwa, a w niektórych przypadkach szkodzą urządzeniu.

Chociaż nieraz da się zauważyć pewne sygnały świadczące o  obecności aplikacji szpiegujących w telefonie to w większości przypadków aplikacje takie nie zostawiają śladów i bez pomocy fachowca się nie obejdzie. Sygnałem, który może zaniepokoić użytkownika co do obecności złośliwego oprogramowania w telefonie jest nienaturalne zachowywanie się aparatu. Zwiększony pobór energii elektrycznej, częste zawieszanie się oprogramowania to tylko niektóre z objawów.

Podejrzewam, że mam założony podsłuch w telefonie, jak to sprawdzić? Jakie są tego objawy? Jak usunąć podsłuch z telefonu?

Z takimi pytaniami zgłaszają się do nas osoby, które mają wątpliwości co do bezpieczeństwa swojej prywatności – czyli co do bezpieczeństwa danych zawartych w telefonie, poufności prowadzonych rozmów czy pisanych sms-ów. Dla takich właśnie osób mamy kilka cennych wskazówek:

– po pierwsze: przyjrzyj się otoczeniu. Czy zauważyłeś, że osoby z twojego środowiska posiadają informacje, do których nie miały i nie mogły mieć dostępu? Znają twój rozkład dnia, wiedzą z kim przebywasz, znają treści twoich rozmów i sms-ów?

– po drugie: obserwuj swój telefon. Czy nie przyszedł ci ostatnio podejrzany link, który otworzyłeś? Czy telefon zaczął się zawieszać? Czy do telefonu miały dostęp osoby trzecie?

– po trzecie. Skontaktuj się z profesjonalną firmą, która zbada twój telefon pod kątem podsłuchu. Nie powierzaj swojego telefonu „koledze informatykowi” lub osobie, która oferuje, że wykona usługę wykrywania podsłuchu w telefonie tanio i szybko. Dlaczego? Ponieważ usługa ta wymaga posługiwania się bardzo drogim oprogramowaniem i konkretną wiedzą. Inaczej mimo sprawdzenia twój telefon nadal będzie narażony na podsłuch. Uwaga: kontaktując się z taką firmą pamiętaj by nie robić tego z telefonu co do którego masz wątpliwości!

Cena za usługę wykrywania podsłuchów i aplikacji szpiegujących w telefonie…

Cena cenie nie równa – a co za tym idzie jakość wykonania usługi też nie jest taka sama u każdego „fachowca”. Nie chodzi tu o to, że najdrożej znaczy najlepiej, ale żeby racjonalnie podchodzić do tematu. Oczywistym jest fakt, że ktoś kto wykonuje taką usługę za parę złotych nie zainwestował w odpowiedni do tego sprzęt i oprogramowanie, które kosztuje nawet kilkadziesiąt tysięcy – gdyż tak duża inwestycja, przy tak małej cenie za usługę nie byłaby dla niego opłacalna. Nie posiadając odpowiednich narzędzi, nie jest tym samym w stanie wykonać realnie usługi wykrywania podsłuchu w telefonie i dać 100% gwarancji, że nasz telefon jest bezpieczny. W efekcie klient zostaje w punkcie wyjścia z tym, że jego portfel stał się chudszy o 50 czy 100 zł.

W razie chęci skorzystania z usługi wykrywania podsłuchu w telefonie komórkowym i sprawdzenia telefonu komórkowego pod kątem obecności aplikacji szpiegujących dzwoń 604222888.

 • podsłuch w telefonie
 • aplikacja szpiegująca na telefon
 • jak wykryć podsłuch w telefonie
 • jak sprawdzić podsłuch w telefonie
 • podsłuch w telefonie komórkowym jak wykryć
 • jak wykryć podsłuch w telefonie komórkowym
 • aplikacja szpiegowska w telefonie komórkowym jak wykryć
 • jak wykryć podsłuch w telefonie z systemem Android
 • jak sprawdzić czy telefon jest podsłuchiwany
 • Jak wykryć oprogramowanie szpiegowskie w telefonie
 • podsłuch na smartphone
 • podsłuch w iPhonie