DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz kanał YouTube

przejdź do YouTube

Newsy

Jak skutecznie wykryć podsłuch w telefonie

W ostatnim czasie mamy do czynienie z „plagą podsłuchów”. Ludzie zakładają je ponieważ np.; potrzebują materiały dowodowe do spraw rozwodowych, chcą uzyskać materiały pogrążające daną  osobę, firmy szukają informacji o planach konkurencji, z chęci uzyskania korzyści majątkowych lub po prostu z czystej ciekawości.

Założenie podsłuchu w telefonie jest łatwiejsze niż nigdy przedtem. Jednak wykrywanie podsłuchu czy tak zwanego „szpiega” w telefonie komórkowym to sprawa dużo bardziej skomplikowana i w większości przypadków niemożliwa do zrobienia przez osobę, która nie posiada odpowiedniej wiedzy i sprzętu. Do zbadania telefonu potrzebna jest wiedza na temat działania programów i aplikacji podsłuchujących oraz bardzo drogie oprogramowanie. Oczywiści w Internecie możemy znaleźć tysiące sposobów i darmowych programów mających w cudowny sposób sprawdzić telefon pod kątem podsłuchu – jednak należy podkreślić, że dają one tylko fałszywe poczucie bezpieczeństwa, a w niektórych przypadkach szkodzą urządzeniu.

Chociaż nieraz da się zauważyć pewne sygnały świadczące o  obecności aplikacji szpiegujących w telefonie to w większości przypadków aplikacje takie nie zostawiają śladów i bez pomocy fachowca się nie obejdzie. Sygnałem, który może zaniepokoić użytkownika co do obecności złośliwego oprogramowania w telefonie jest nienaturalne zachowywanie się aparatu. Zwiększony pobór energii elektrycznej, częste zawieszanie się oprogramowania to tylko niektóre z objawów.

Podejrzewam, że mam założony podsłuch w telefonie, jak to sprawdzić? Jakie są tego objawy? Jak usunąć podsłuch z telefonu?

Z takimi pytaniami zgłaszają się do nas osoby, które mają wątpliwości co do bezpieczeństwa swojej prywatności – czyli co do bezpieczeństwa danych zawartych w telefonie, poufności prowadzonych rozmów czy pisanych sms-ów. Dla takich właśnie osób mamy kilka cennych wskazówek:

– po pierwsze: przyjrzyj się otoczeniu. Czy zauważyłeś, że osoby z twojego środowiska posiadają informacje, do których nie miały i nie mogły mieć dostępu? Znają twój rozkład dnia, wiedzą z kim przebywasz, znają treści twoich rozmów i sms-ów?

– po drugie: obserwuj swój telefon. Czy nie przyszedł ci ostatnio podejrzany link, który otworzyłeś? Czy telefon zaczął się zawieszać? Czy do telefonu miały dostęp osoby trzecie?

– po trzecie. Skontaktuj się z profesjonalną firmą, która zbada twój telefon pod kątem podsłuchu. Nie powierzaj swojego telefonu „koledze informatykowi” lub osobie, która oferuje, że wykona usługę wykrywania podsłuchu w telefonie tanio i szybko. Dlaczego? Ponieważ usługa ta wymaga posługiwania się bardzo drogim oprogramowaniem i konkretną wiedzą. Inaczej mimo sprawdzenia twój telefon nadal będzie narażony na podsłuch. Uwaga: kontaktując się z taką firmą pamiętaj by nie robić tego z telefonu co do którego masz wątpliwości!

Cena za usługę wykrywania podsłuchów i aplikacji szpiegujących w telefonie…

Cena cenie nie równa – a co za tym idzie jakość wykonania usługi też nie jest taka sama u każdego „fachowca”. Nie chodzi tu o to, że najdrożej znaczy najlepiej, ale żeby racjonalnie podchodzić do tematu. Oczywistym jest fakt, że ktoś kto wykonuje taką usługę za parę złotych nie zainwestował w odpowiedni do tego sprzęt i oprogramowanie, które kosztuje nawet kilkadziesiąt tysięcy – gdyż tak duża inwestycja, przy tak małej cenie za usługę nie byłaby dla niego opłacalna. Nie posiadając odpowiednich narzędzi, nie jest tym samym w stanie wykonać realnie usługi wykrywania podsłuchu w telefonie i dać 100% gwarancji, że nasz telefon jest bezpieczny. W efekcie klient zostaje w punkcie wyjścia z tym, że jego portfel stał się chudszy o 50 czy 100 zł.

W razie chęci skorzystania z usługi wykrywania podsłuchu w telefonie komórkowym i sprawdzenia telefonu komórkowego pod kątem obecności aplikacji szpiegujących dzwoń 604222888.

 • podsłuch w telefonie
 • aplikacja szpiegująca na telefon
 • jak wykryć podsłuch w telefonie
 • jak sprawdzić podsłuch w telefonie
 • podsłuch w telefonie komórkowym jak wykryć
 • jak wykryć podsłuch w telefonie komórkowym
 • aplikacja szpiegowska w telefonie komórkowym jak wykryć
 • jak wykryć podsłuch w telefonie z systemem Android
 • jak sprawdzić czy telefon jest podsłuchiwany
 • Jak wykryć oprogramowanie szpiegowskie w telefonie
 • podsłuch na smartphone
 • podsłuch w iPhonie