DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz sklep detektywistyczny i kanał YouTube

Specjalistyczny sprzęt i kompetentna obsługa przejdź do sklepu

Newsy

„Eksmąż” miga się od płacenia alimentów?! Wynajmij detektywa.

Mit o zawodzie detektywa, ubranego w prochowiec z lupą w ręku wykreowanego przez media dawno już minął. Obecnie detektywi mają pełne ręce roboty działając praktycznie we wszystkich obszarach ludzkiego życia. Może pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby, wykryć podsłuch czy zająć się audytem w firmie. Zagadnienia bezpieczeństwa IT też nie są dla niego obce.

Skutecznie może też pomóc w sytuacji kiedy były małżonek uchyla się od płacenia alimentów na dziecko. Często zdarza się, że eksmąż znika całkowicie z życia dziecka a zostawiona z problemami kobieta nie może ustalić miejsca jego pobytu. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest zwrócenie się do kogoś kto może pomóc jej odnaleźć męża a tym samym walczyć o to co się dziecku należy. Natłok problemów związanych z rozwodem, wychowaniem dziecka to i tak wiele dlatego warto sobie pomóc. Detektyw często współpracuje z dobrymi prawnikami – tak jest w przypadku naszego biura detektywistycznego – gdzie współpraca przeradza się w efektywną pomoc poszkodowanej osobie. Prywatny detektyw ustali także prawdziwe dochody byłego małżonka, który twierdzi, że „bardzo by chciał, ale niestety nie ma pieniędzy”, kiedy prawda jest zupełnie inna. Zdarzają się też sytuacje gdzie partner nie jest pewny czy jest biologicznym ojcem swoich dzieci – wtedy też detektyw potrafi skutecznie pomóc i wyjaśnić te wątpliwości. Nasze biuro posiada sprzęt i możliwości dzięki którym ustalenie ojcostwa, odnalezienie uchylającego się od płatności współmałżonka czy ustalenie jego majątku jest możliwe. Nie zawsze działania takie są proste a potrzebne dane nie zawsze można szybko ustalić. Pomagają w tym liczne kontakty jakie posiada dobry i skuteczny detektyw.

„Gdy­byśmy radzi­li się częściej fachowców niż zna­jomych, byłoby o wiele mniej rozwodów.”