DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz sklep detektywistyczny i kanał YouTube

Specjalistyczny sprzęt i kompetentna obsługa przejdź do sklepu

Newsy

Dowody – jak łatwiej wygrać w sądzie

Sprawy rodzinne (alimenty, rozwód) , wywiad majątkowy, sprawy cywilne

Kłopoty finansowe jak i rodzinne zdarzają się każdemu. Gorzej gdy ktoś tylko symuluje brak środków, aby wymigać się np. od płacenia alimentów, czy spłacenia zaciągniętego długu. Zdarza się również, że najbliższe nam osoby jak mąż, czy żona zatajają przed nami dochody i dobra materialne lub dopuszczają się zdrady.

W sytuacjach, kiedy pojawia się problem ustalenia majątku dłużnika, potrzeba dowodów do sprawy rozwodowej, czy partner uchyla się od płacenia alimentów mimo osiągania wysokich dochodów warto sięgnąć po pomoc licencjonowanego biura detektywistycznego. Prywatny detektyw zdobędzie mocne dowody i odkryje prawdę na temat stanu majątku danej osoby lub firmy. Zdobędzie też pomocne dowody do spraw rozwodowych czy o alimenty. Oszczędność czasu, nerwów i możliwość odzyskania pieniędzy to tylko niektóre zalety podjęcia współpracy z detektywem. Również adwokaci często polecają korzystanie z usług prywatnego detektywa, ponieważ zebrane przez niego dowody znacznie przyspieszają proces oraz przechylają szalę zwycięstwa na konto osoby, która ma mocniejsze dowody obciążające drugą stronę. I tak np. pracodawca w łatwy sposób może uzyskać dowody o kradzieżach dokonywanych przez pracowników, których już od dawna podejrzewał o nieetyczne zachowania a matka może zawalczyć o wyższe alimenty od partnera, który twierdzi, że nie ma pieniędzy, a tak naprawdę ukrywa znaczną ilość swoich dochodów. Według Kodeksu Postepowania Cywilnego: ”Art. 308. § 1. Sąd może dopuścić dowód z filmu, telewizji, fotokopii, fotografii, planów, rysunków oraz płyt lub taśm dźwiękowych i innych przyrządów utrwalających albo przenoszących obrazy lub dźwięki.

Tylko od ciebie zależy jak pokierujesz swoimi sprawami. Jednak by nie sprawdziło się przysłowie „mądry Polak po szkodzie” warto pomyśleć o dowodach, żebyś mógł skutecznie dochodzić swoich spraw w sądzie i nie tylko.