DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz kanał YouTube

przejdź do YouTube

Newsy

Czy masz szpiega lub podsłuch w telefonie?

Ekspertyzy telefonów komórkowych szybko i profesjonalnie.

W sprawie usług dzwoń, tel: 604222888 lub dostarcz urządzenie osobiście/przesyłką do naszej firmy pod adresem: ul. Nowosądecka 54, 30-683 Kraków. Zapoznaj się z naszą usługą wykrywania podsłuchu w telefonie.

Zbadamy to skutecznie i bezbłędnie. Istnieje też możliwość zbadania telefonu z wykorzystaniem specjalistycznego analizatora widma elektromagnetycznego. Badanie takie ujawni symptomy obecności aplikacji szpiegującej lub podsłuchowej. 

 W telefonach funkcjonują najczęściej dwa rodzaje zagrożeń:

  • aplikacje podsłuchujące – umożliwiające nie tylko podsłuch online, również odczytywanie przesyłanych i odbieranych SMS-ów, MMS-ów i danych o pozycji,
  • wirusy działające samodzielnie lub „doklejane” do plików legalnych aplikacji umożliwiające wyłudzanie danych z telefonu.

W pierwszym przypadku użytkownik nielegalnej aplikacji podsłuchującej ma przede wszystkim możliwość podsłuchiwania rozmów telefonicznych i w razie braku komunikacji telefonicznej – dźwięków z otoczenia. Nielegalna aplikacja przesyła też całą komunikację SMS i MMS.

W drugim przypadku mamy do czynienia albo z klasycznymi trojanami, albo z wirusami, które wyłudzają z telefonu dane: o użytkowniku, jego kontaktach, hasła, numery kart kredytowych lub płatniczych itp.

Najprostszym wyjściem jest stosowanie oprogramowania antywirusowego, ale spowalnia ono pracę systemu operacyjnego i zmusza użytkownika do różnych akcji kontrolnych. Poza tym nie zawsze jest w stanie wykryć wszystkie szkodliwe zmiany w oprogramowaniu.

Ekspertyza telefonu komórkowego pozwala na gruntowne sprawdzenie, czy telefon jest wolny od takich zagrożeń. Ekspertyza taka definiuje rodzaj zagrożenia, odnajduje szkodliwe oprogramowanie lub wskazuje zainfekowane wirusami aplikacje, dając jednocześnie identyfikację każdego zagrożenia. Sprawdź czy masz podsłuch w telefonie dzięki nam!