DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz kanał YouTube

przejdź do YouTube

NASZE

Newsy


Kolejny odcinek na kanale YouTube "Wykrywanie aplikacji szpiegujących w telefonie"

dodano 15.06.2021

Kolejny odcinek na kanale YouTube

Pojawił się kolejny odcinek w cyklu filmów o wykrywaniu podsłuchów na naszym kanale YOUTUBE pod tytułem: "Wykrywanie aplikacji szpiegujących w telefonie". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia szóstego już odcinka o wykrywaniu technik podsłuchiwania i śledzenia. Dowiecie się w nim, jak wykryć nienaturalne zachowanie Waszego telefonu, co może być objawem zainstalowania w nim aplikacji podsłuchującej.


Kolejny odcinek o wykrywaniu podsłuchu pojawił się na naszym kanale YouTube

dodano 07.06.2021

Kolejny odcinek o wykrywaniu podsłuchu pojawił się na naszym kanale YouTube

Pojawił się kolejny odcinek w cyklu filmów o wykrywaniu podsłuchów na naszym kanale YOUTUBE pod tytułem: "Wykrywanie nadajników GSM cz. 2". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia piątego odcinka o wykrywaniu urządzeń podsłuchowych. Dowiecie się w nim, jak poradzić sobie z nadajnikiem GSM pozostającym w stanie czuwania.


Jest następny odcinek na temat wykrywania podsłuchu na YouTube

dodano 01.06.2021

Jest następny odcinek na temat wykrywania podsłuchu na YouTube

Pojawił się kolejny odcinek w cyklu filmów o wykrywaniu podsłuchów na naszym kanale YOUTUBE pod tytułem: "Wykrywanie nadajników GSM". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia czwartego odcinka o wykrywaniu urządzeń podsłuchowych. Można się dużo dowiedzieć na ten temat. Wystarczy kliknąć na przycisk YouTube na naszej stronie. Zapraszamy!


Kolejny cykl filmów już dostępny na naszym kanale YouTube

dodano 30.05.2021

Kolejny cykl filmów już dostępny na naszym kanale YouTube

Pojawił się na naszym kanale YouTube "Leszek Suchecki na podsłuchu" kolejny cykl krótkich filmów pod wspólnym tytułem "Hit czy kit, prawda czy mit?" Cykl poświęcony jest obalaniu mitów na temat profesjonalnego wykrywania podsłuchu i podglądu. Podpowiada też, czego wymagać od wykonawców płatnej usługi wykrywania. Cykl otwiera pierwszy odcinek zatytułowany: "Jakim sprzętem do wykrywania podsłuchów dysponują fachowcy". Warto go obejrzeć, żeby wybrać właściwego wykonawcę i nie narazić się na wydanie pieniędzy na darmo.


Kolejny odcinek pojawił się na naszym kanale YouTube

dodano 25.05.2021

Kolejny odcinek pojawił się na naszym kanale YouTube

Pojawił się nowy nowy odcinek w cyklu filmów o wykrywaniu podsłuchów na naszym kanale YOUTUBE pod tytułem: "Wykrywanie nadajników podsłuchowych zasilanych z sieci 230 V". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia trzeciego odcinka o wykrywaniu urządzeń podsłuchowych. Odwiedźcie nasz kanał YouTube klikając na przycisk.


Pojawił się nowy odcinek na naszym kanale YouTube

dodano 19.05.2021

Pojawił się nowy odcinek na naszym kanale YouTube

Pojawił się nowy nowy odcinek w cyklu filmów o wykrywaniu podsłuchów na naszym kanale YOUTUBE pod tytułem: "Wykrywanie nadajników podsłuchowych aktywowanych głosem lub zdalnie". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia drugiego odcinka o wykrywaniu urządzeń podsłuchowych. Odwiedźcie nasz kanał YouTube klikając na przycisk.


Nasz nowy cykl filmów na YOUTUBE

dodano 13.05.2021

Nasz nowy cykl filmów na YOUTUBE

Nasz nowy cykl filmów o wykrywaniu podsłuchów już dostępny na kanale YOUTUBE "Leszek Suchecki na podsłuchu". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia pierwszego odcinka o wykrywaniu urządzeń podsłuchowych dostępnego pod adresem: https://youtu.be/-JtcOu3PiMY


Używanie mikrofonów zewnętrznych do dyktafonów

dodano 10.11.2019

Używanie mikrofonów zewnętrznych do dyktafonów

Często zdarza się, że nagrania w dyktafonie są mało czytelne. Dźwięk jest przytłumiony, nie słychać dokładnie wszystkich wypowiedzi, zakłócenia mają na tyle wysoki poziom głośności, że rozmowa schodzi na plan dalszy. Materiał dowodowy w takim przypadku może okazać się niewystarczający dla postępowania przed sądem...