detektywistyka

Od ponad 27 lat usługi detektywistyczne świadczone przez naszą firmę ułatwiają przejście przez trudne życiowe sytuacje naszym klientom. Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów, czy też przeprowadzeniem wszelkich działań detektywistycznych. Jesteśmy w stanie również pomóc w zebraniu wszelkich dowodów, które zostaną wykorzystane na drodze postępowania sądowego w sprawach cywilnych. Materiały dowodowe przydają się np. podczas spraw rozwodowych, podziale majątku czy sprawach o podłożu biznesowym. W sprawach rozwodowych tworzymy najlepszy, mocny materiał dowodowy dla sądu bazując na wieloletnim doświadczeniu w tym zakresie. Specjalizujemy się również w wywiadach gospodarczych. Proponowane przez nas usługi detektywistyczne to również możliwość skorzystania z szybkiej i skutecznej pomocy podczas problemów małżeńskich w tym weryfikacji wierności partnera – udokumentowanie zdrady. Jesteśmy pewni, że sprawdzone metody działania przyniosą oczekiwane efekty.

Detektywistyka – Poszukiwanie zaginionych osób/mienia:

Ustalanie aktualnego adresu, miejsca pobytu członka rodziny, dłużnika, osoby zaginionej, mienia ruchomego itp.

Sprawy rodzinne:

BARDZO DUŻA SKUTECZNOŚĆ W UDAWADNIANIU ZDRAD MAŁŻEŃSKICH!!!

Weryfikacja uczciwości współmałżonka/nowo poznanego potencjalnego partnera – realizacja zadania z gwarancją zachowania pełnej dyskrecji! Kompleksowa dokumentacja fotograficzna, video oraz sporządzanie stenogramów z nagrań.

 1. Ustalenia majątkowe.
 2. Sprawdzenie i kontrola bezpieczeństwa dziecka.
 3. Obserwacja osób.
 4. Wywiad przedmałżeński.
 5. Zbieranie materiału dowodowego dla sądu w sprawach rozwodowych/alimentacyjnych/podziale majątku.

Wykrywanie podsłuchów:

Pomożemy Państwu odzyskać komfort jaki daje poczucie prywatności. W tym celu sprawdzimy zagrożone podsłuchem pomieszczenie prywatne czy biurowe. Sprawdzimy również używane przez Państwa samochody i inne sprzęty narażone na umieszczenie w nim urządzeń podsłuchowych lub śledzących W TYM TELEFONY KOMÓRKOWE! Wspomaga nas świetnej klasy sprzęt, który w rękach profesjonalistów pozwala szybko, dyskretnie i skutecznie wykryć i zlikwidować podsłuch.

Nie używamy prostych skanerów oraz przestarzałych technologicznie urządzeń, które kiedyś mogły wykrywać dawniej stosowane techniki podsłuchów. Dysponujemy sprzętem wykrywającym najnowszej generacji, którego dwa urządzenia zdobyły nagrody na Canadian Technical Security Conference. Po więcej technicznych informacji na temat działania naszego sprzętu zapraszam do zakładki: wykrywanie podsłuchów.

Uwaga!

Kontaktując się z nami z podejrzeniami podsłuchiwania nie należy robić tego z miejsc przeznaczonych do zbadania oraz nie korzystać z telefonu narażonego na podsłuch!

Sprawy spadkowe:

Ustalimy ilość, adresy i miejsce pobytu wszystkich możliwych spadkobierców.

Identyfikacja osób:

Ustalimy tożsamość osób, które mają lub będą mieć wpływ na istotne kwestie w Państwa sprawach zarówno rodzinnych jak i na polu zawodowym, a co do których nie są Państwo pewni.

Weryfikacja dłużników:

 1. Wykaz stanu majątkowego dłużnika.
 2. Sprawdzamy możliwy zakres windykacji.
 3. Weryfikacja ukrytych składników majątku.

Sprawy gospodarcze i cywilne:

 1.  Wykrywanie nieprawidłowości w obrocie finansowym przedsiębiorstw. Kliknij i dowiedz się więcej!
 2. Zdobywanie dowodów ułatwiających korzystne rozwiązanie w toczących się postępowaniach sądowych.
 3. Docieranie do świadków oraz osób mogących posiadać kluczowe informacje w sprawie.
 4. Weryfikacja stanu prawnego wskazanych przez Państwa elementów mienia ruchomego jak i nieruchomości.
 5. Sporządzanie pełniej dokumentacji fotograficznej, filmowej oraz sporządzanie stenogramów z nagrań.

Ochrona osób i mienia:

W przypadkach występowania zagrożenia podejmiemy się ochrony fizycznej osób i mienia.

Biorąc pod uwagę specyfikę branży detektywistycznej Nasze działania dopasowujemy elastycznie do potrzeb klienta. Do każdego podchodzimy indywidualnie tak więc cena naszych usług ustalana jest po wcześniejszym rozpoznaniu problemu i omówieniu zakresu naszych czynności.

Nowoczesna firma detektywistyczna musi być otwarta na potrzeby klientów biznesowych, którym mogą przytrafiać się problemy przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Nasze usługi wychodzą naprzeciw wielu sytuacjom, które są powszechne w świecie biznesu.

Jesteśmy wstanie zająć się wywiadem przedkontraktowym lub  ujawnić ukryty majątek, który osoba/firma zataja, aby wymigać się od spłaty należności. Jest to usługa, świetnie uzupełniająca czynności przeprowadzane przez służby państwowe.

Sprawdzimy pomieszczenia biurowe, samochody, telefony i inne urządzenia pod kątem podsłuchu. Sprawdzimy czy niepożądane osoby nie dobrały się do cennych źródeł informacji w twojej firmie. Zabezpieczymy również pomieszczenia/biuro podczas ważnych narad przed możliwością podsłuchu ze strony osób trzecich. Posiadamy ku temu jeden z najlepszych sprzętów sprowadzanych z Izraela oraz długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. (Uwaga: przestrzegamy przed pseudo-specjalistami posługującymi się sprzętem zakupionym za kilkaset złotych np. na aukcjach internetowych. Nie gwarantuje to Twojego bezpieczeństwa a jedynie naraża na straty finansowe)

Weryfikujemy potencjalnych kontrahentów, klientów, aby nie stali się ofiarą oszustwa lub wyłudzenia. Jest to bardzo rozsądne działanie, które pozwoli uniknąć wielu szkód, jak i zdemaskować przestępcę. Taka weryfikacja jest dobrym posunięciem przed rozpoczęciem jakichkolwiek wspólnych działań. Przeprowadzimy wywiad gospodarczy, który ustali autentyczne możliwości Twoich kontrahentów. Sprawdzimy dotychczasowe działania biznesowe podmiotu, który zgłasza chęć współpracy. Zweryfikujemy, czy prezentowana oferta i potencjał rynkowy jest zgodny z tym, co zostało Ci przedstawione. Ponadto sprawdzamy potencjalnych pracowników, których chciałbyś zatrudnić, a ich przeszłość może mieć wpływ na Twój biznes. Rzetelnie zweryfikujemy osobę, która stara się o miejsce pracy i sprawdzimy jej przydatność. Również prowadzimy audyty, które mają na celu potwierdzenie kompetencji pracowników, jak i sprawdzeniem legalności posiadanych dokumentów oraz certyfikatów. Dzięki temu będziesz wiedział, czy masz faktycznie do czynienia z wykwalifikowanym fachowcem. Nasi eksperci, przeanalizują efektywność pracownika, sprawdzając czy jego nieprawidłowe podejście do wykonywanych zadań nie naraża Cię na szkody.

Zlecenie weryfikacji jest trafną inwestycją, która się zwraca. Zabezpiecza przed stratami, czy marnowaniem czasu na dochodzenie odszkodowania w procesie sądowym. Dlategozapobieganie będzie zawsze bardziej opłacalne, niż ewentualna walka ze szkodami.

Zajmujemy się wykrywaniem źródeł wysokich strat, jakie powstały w firmie. Śledztwo da odpowiedzi na pojawiające się straty, wskaże osoby odpowiedzialne za ich powstawanie. Tworzymy procedury postępowania i zabezpieczania majątku ruchomego oraz tajemnic, od których zależy prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Badamy dokumenty, które biorą udział w obrocie prawno-gospodarczym. Sprawdzamy ich autentyczność i zgodność z obowiązującym prawem. Weryfikujemy, czy dokumenty, które są wystawiane wewnątrz firmy, są redagowane w sposób prawidłowy i czy ich obieg nie zakłóca prawidłowego funkcjonowania pracy w placówce.

Sprawdzamy jakość pracy ochroniarzy czy skuteczności stosowanych zabezpieczeń. Badamy prawdopodobieństwo pojawienia się podsłuchu, zabezpieczamy teren przed wyciekiem danych z przedsiębiorstwa. Tworzymy ochronę własności towarowej czy tajemnicy handlowej. Zbadamy działania konkurencji, czy nie dopuszcza się do bezprawnych posunięć w celu zaszkodzenia innym firmom.

Przeprowadzony audyt informatyczny da Ci pełen pogląd na poziom zabezpieczeń, jaki jest zainstalowany w firmie oraz będziesz wiedział, jaka jest jego autentyczna skuteczność. Oferujemy usługi związane z ochroną osób i mienia. Zabezpieczymy to, co jest cenne dla naszego klienta, jak i podniesiemy poziom bezpieczeństwa, zostawiając wszystko pod opieką doświadczonego ochroniarza.

Działamy w sposób elastyczny, dyskretny i dostosowujemy się do potrzeb zleceniodawcy. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w pracy detektywistycznej, które może pomóc Ci rozwiązać wiele problemów.

Close Menu