Cennik

 1. Usługi detektywistyczne

Wszystkie kwestie finansowe  dotyczące  zlecenia, omawiane są z klientem podczas wstępnej, bezpłatnej konsultacji, przed rozpoczęciem działań detektywistycznych. Dopiero na bazie informacji przekazanych przez Zleceniodawcę możliwa jest do określenia cena wykonania usługi, która zależy od tak wielu czynników, że nie da się tego usystematyzować w ramach jakiegoś stałego cennika.

Przejrzystość rozliczeń z klientem jest dla nas istotną kwestią. Wszelkie koszty zlecenia są dokładnie omawiane z klientem zarówno przed jak i w trakcie jego realizacji. Klient jest na bieżąco informowany o kosztach, ma również możliwość przerwania sprawy na danym etapie.

 1. Wykrywanie podsłuchu

Cena usługi uzależniona jest od zakresu badania antypodsłuchowego:

 • Sprawdzenie pomieszczeń na obecność nadajnikowych urządzeń podsłuchowych pracujących w najczęściej spotykanych zakresach pasma radiowego to kilkaset zł netto + VAT w zależności od wielkości obiektu.
 • Poszukiwanie pomieszczeń przy użyciu specjalistycznego sprzętu dedykowanego dla określonych rodzajów profesjonalnych urządzeń podsłuchowych – cena do uzgodnienia w zależności od stopnia skomplikowania badanych pomieszczeń, ilości źródeł zakłócających pracę ewentualnych urządzeń podsłuchowych (normalne wyposażenie elektroniczne biur, gabinetów).
 • Zapis i analiza widma elektromagnetycznego zarejestrowanego w obiekcie w celu wyodrębnienia źródeł emisji załączanych zdalnie lub czasowo – cena uzależniona od długości zapisu oraz stopnia skomplikowania widma. Cena do uzgodnienia.
 • Wykrywanie aplikacji podsłuchowych i szpiegujących w telefonach komórkowych – ceny w przedziale kilkuset złotych brutto w zależności od modelu telefonu i użytej technologii wykrywania.
 • Wykonywanie innych specjalistycznych sprawdzeń dotyczących: sieci telefonii stacjonarnej, sieci telefonii internetowej, innych instalacji itp. – ceny do uzgodnienia zależnie od zakresu badań.
 3. Odzyskiwanie danych – ceny uzależnione są od wielkości i rodzaju nośnika oraz rodzaju analizy:
 • Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych i innych nośników pamięci – ceny zależne są od wielkości pamięci nośnika, zwykle to kilkaset złotych brutto.
 • Inne analizy – im głębiej sięgamy i im bardziej skomplikowana analiza, tym ceny są wyższe. Możliwe jest odzyskiwanie zapisów wielokrotnie nadpisanych. Cena do uzgodnienia.
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników – ceny zależne od rodzaju uszkodzenia, do negocjacji.
 1. Odblokowanie zablokowanego kodem PIN, wzorem, odciskiem palca telefonu:

Cena usługi zależna od modelu telefonu.

 1. Stenogramy i czyszczenie nagrań

Jedna godzina pracy nad dowolnej wielkości nagraniem w zakresie czyszczenia i poprawy jego jakości lub sporządzenia stenogramów z rozmów zarejestrowanych na nośniku pamięci  kosztuje 100 zł netto plus VAT (123 zł brutto)

W poszanowaniu  pieniędzy naszych klientów oraz własnego czasu, przyjmujemy do wykonania tylko takie sprawy, w których widzimy możliwość udzielenia klientowi pomocy zgodnie z jego oczekiwaniami.

Kontakt z nami:

Biuro Detektywistyczne:
RO-MAN Sp. Z O.O.
ul. Moniuszki 19,
31-523 Kraków
NIP: 676-005-66-99

Telefony, adres e-mail:
tel.fax.: +48 12 412 0447
tel.kom.: + 48 603 125 975
tel.kom.: + 48 604 222 888
e-mail: superd@ro-man.pl

Przyjedź do nas:

RO-MAN Sp. Z O.O.