DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DYSKRETNIE, NIEZAWODNIE, PROFESJONALNIE

DETEKTYWISTYKA

Specjalnie dla Państwa zajmiemy się wykryciem podsłuchów oraz przeprowadzeniem profesjonalnych działań detektywistycznych.

zobacz więcej

Sprawdź nasz kanał YouTube

przejdź do YouTube

Cennik

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Wszystkie kwestie finansowe dotyczące zlecenia, omawiane są z klientem podczas wstępnej, bezpłatnej konsultacji, przed rozpoczęciem działań detektywistycznych. Dopiero na bazie informacji przekazanych przez Zleceniodawcę możliwa jest do określenia cena wykonania usługi, która zależy od tak wielu czynników, że nie da się tego usystematyzować w ramach jakiegoś stałego cennika.

Przejrzystość rozliczeń z klientem jest dla nas istotną kwestią. Wszelkie koszty zlecenia są dokładnie omawiane z klientem zarówno przed jak i w trakcie jego realizacji. Klient jest na bieżąco informowany o kosztach, ma również możliwość przerwania sprawy na danym etapie.

WYKRYWANIE PODSŁUCHU

Cena usługi uzależniona jest od zakresu badania antypodsłuchowego. Poniżej prezentujemy podstawowe zakresy naszych działań:

  • Sprawdzenie pomieszczeń na obecność nadajnikowych urządzeń podsłuchowych pracujących w różnych zakresach pasma radiowego lub w oparciu o różne techniki przekazu, czy sposoby modulacji. Cena jest uzależniona od spodziewanego ryzyka wystąpienia określonych urządzeń lub technik podsłuchiwania.
  • Poszukiwanie pomieszczeń przy użyciu specjalistycznego sprzętu dedykowanego dla określonych rodzajów profesjonalnych urządzeń podsłuchowych – cena do uzgodnienia w zależności od stopnia skomplikowania badanych pomieszczeń, ilości źródeł zakłócających pracę ewentualnych urządzeń podsłuchowych (normalne wyposażenie elektroniczne biur, gabinetów).
  • Zapis i analiza widma elektromagnetycznego zarejestrowanego w obiekcie w celu wyodrębnienia źródeł emisji załączanych zdalnie lub czasowo – cena uzależniona od długości zapisu oraz stopnia skomplikowania widma.
  • Wykrywanie aplikacji podsłuchowych i szpiegujących w telefonach komórkowych – ceny zależne od modelu telefonu i użytej techniki wykrywania.
  • Wykonywanie innych specjalistycznych sprawdzeń dotyczących: sieci telefonii stacjonarnej, sieci telefonii internetowej, innych instalacji itp. – ceny do uzgodnienia zależnie od zakresu badań.

 

ODZYSKIWANIE DANYCH

Ceny uzależnione są od wielkości i rodzaju nośnika oraz rodzaju analizy:

  • Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych i innych nośników pamięci – ceny zależne są od wielkości pamięci nośnika, zwykle to kilkaset  do 1500 złotych brutto.
  • Inne analizy – im głębiej sięgamy i im bardziej skomplikowana analiza, tym ceny są wyższe. Możliwe jest odzyskiwanie zapisów wielokrotnie nadpisanych. Cena do uzgodnienia.
  • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników – ceny zależne od rodzaju uszkodzenia, do negocjacji.

ODBLOKOWANIE ZABLOKOWANIEGO KODEM PIN, WZOREM, ODCISKIEM PALCA TELEFONU:

  • Cena usługi zależna od modelu telefonu.

STENOGRAMY I CZYSZCZENIE NAGRAŃ

Jedna godzina pracy nad dowolnej wielkości nagraniem w zakresie czyszczenia i poprawy jego jakości lub sporządzenia stenogramów z rozmów zarejestrowanych na nośniku pamięci kosztuje 120 zł netto plus VAT (147,60 zł brutto).
Możliwe obniżki ceny przy większych opracowaniach.

 

W poszanowaniu pieniędzy naszych klientów oraz własnego czasu, przyjmujemy do wykonania tylko takie sprawy, w których widzimy możliwość udzielenia klientowi pomocy zgodnie z jego oczekiwaniami.